הצוות שלנו

דורית ברגר

עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בתפקידי ניהול בכירים בחטיבה העסקית של בנק הפועלים,  דורית הצטרפה לקבוצה ב – 2012 ומאז היא יוזמת ומנהלת הפעילות של התחדשות עירונית בקבוצה.

מעבר לניהול החברה, דורית נמצאת בקשר ישיר עם בעלי הדירות לאורך כל הפרויקט, תוך שהיא מעניקה להם מענה צמוד, נגיש ומקצועי לכל בעיה ודרישה ומקשרת בינם לבין הקבלן המבצע, לצורך קידום הפרויקט. במקביל, היא אחראית על איתור וניהול מערך אנשי המקצוע והיועצים בכל הפרויקטים שאנחנו מובילים, לרבות אדריכלים, מהנדסים, שמאים ועוד.

נקודת החוזקה הבולטות ביותר אצל דורית היא יחסי האנוש והאינטליגנציה הרגשית שלה. במקביל, היכולת שלה להבין את הצרכים של בעלי הדירות ולדאוג לאינטרסים שלהם בצורה הטובה והמקצועית ביותר, היא גבוהה מאוד. חשוב לה שכל בעל ובעלת דירה ירגישו בדירת החדשה והמחוזקת, תחושת בטחון מקסימלית שתשתלב עם אסתטיקה ויופי. במקביל, היא שמה לעצמה למטרה תמיד שכל התהליך ייעשה באווירה טובה ומכבדת, ולדאוג שבעלי הדירות לא יחמיצו את אחת העסקאות החשובות בחייהם. בעיניה של דורית, הפרויקטים שלנו משני חיים עבור הדיירים ולכן רווחתם ושביעות רצונם – בראש מעיניה. 

מבחינתה תקשורת טובה עם בעלי הדירות היא גולת הכותרת ואבן דרך חשובה מאוד בקידום החברה. אמינות, יושרה ושקיפות מובילים אותה ומסייעים לה לתת את השירות הטוב ביותר לבעלי הדירות ומאפשרים לה להתוות את תפישת העולם של החברה.  

דורית היא בוגרת תואר שני במנהל עסקים.

אילן קרסילובסקי

את הקריירה שלו החל אילן בעולם השיווק והמכירות, כשבתפקידו האחרון ניהל את מערך השיווק של AMF שנמכרה לקבוצת KNAUF, חברה עולמית לייצור מוצרים אקוסטיים. 

בתחילת שנות ה-2000 חבר אילן לניצן פז כשותף בקבוצת פז בנייה, אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום הבניה והנדל"ן. במהלך השנים, קבוצת פז בנייה הלכה והרחיבה את תחום התמחותה בארץ ובחו״ל וכיום מתעסקת הן בעבודות לוגיסטיקה, גמר וקבלן מתכנן ומבצע והן ביזמות נדל"ן בישראל, ארה"ב ופורטוגל.

כבר יותר מ-30 שנה, שהקבוצה מובילה בנייה של פרויקטים נדל"ניים מורכבים במעטפת של One stop shop משלב התיאום, התכנון, הביצוע ועד לקבלת מפתח. בין הפרויקטים שהוביל אילן במהלך השנים ניתן למצוא תכנון ביצוע של מספר קומות במגדל ספיר היוקרתי ברמת גן, בניין LYFE, ביצוע פרויקטים משרדיים לבנק דיסקונט, מיקרוסופט, אסותא, סימנס, מאסטר קארד, פירמת עו״ד שיבולת, IBM, דפי זהב, ומרכזים לוגיסטיים שונים.

החל משנת 2009, הקבוצה בהובלתו החלה לנהל פרויקטים של התחדשות עירונית ורכישה והשבחה של נכסים. כיום, אילן מפקח על צבר ביצוע הפרויקטים בגמרים, לוגיסטיקה והתחדשות עירונית מא' עד ת', תוך הקפדה על יסודיות, איכות ומקצועיות.  ניסיון רב השנים שלו בעולם הנדל"ן יחד עם הבנה ויכולת ביצוע מהמעלה הראשונה, מסייעים לו לנהל את עבודות הביצוע בפרויקטים של הקבוצה בצורה הטובה ביותר. 

בזכות שיטת התכנון-ביצוע שפיתחו ניצן ואילן וניסיון רב שנים בשטח הם מתאמים את התכנון עם שיטת "הסופרפוזיציה" המתקדמת, כלומר הודות לתכנון רב מערכתי מצליחים השניים לנטרל טעויות עתידיות, שיכולות להיווצר כבר בשלב התכנון ולהמשיך אח״כ לשלב ביצוע ולמנוע בזבוז מיותר של זמן, משאבים וכסף.

"העבודה שאנחנו היזמים-הקבלנים, אשר מבצעים ובונים את הפרויקט ומעורבים גם בשלב התכנוני בפרויקטים, מעניקה לנו יתרון עצום ויכולת לקצר זמנים ולייעל משמעותית את המיזמים". הוא מסביר. "במיוחד לאור העובדה שאנחנו היזמים והמבצעים של הפרויקט מתחילתו ועד סופו ואותנו פוגשים משלב התכנון ועד להגשת המפתח ללקוח, החברות שבבעלותנו נותנות מעטפת מלאה ללקוח וראש שקט וזה הדבר שמייחד ומבדל אותנו  מיזמים וקבלנים שונים", אילן מסכם.

אילן הוא בעל תואר ראשון במינהל עסקים והנדסאי תעשיה וניהול.

ניצן פז

בעל ניסיון של למעלה מ – 40 שנה, ביזמות, בנייה וניהול בארץ ובחו"ל בפרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית ועבודות גמר של משרדים ומוסדות ציבור.

תחילת דרכו המקצועית של ניצן בתחום עבודות הבנייה הייתה בניגריה, שם סייע לקידום פרויקטים עבור אחת מחברות הבנייה הגדולות בישראל. לאחר מספר שנים הקים חברת קבלנות שיפוצים וב-1989 הביא את הניסיון הרב שרכש לתחום עבודות הבניין, כאשר הקים   את חברת פז בנייה. בתחילת שנות ה-2000 הצטרף אליו אילן – כשותף.

במהלך השנים, ניצן הוביל שורה ארוכה של פרויקטים מרשימים בתחום עבודות הגמר וההתחדשות העירונית. תחילה היה זה שיפוץ מאות קיבוצים בישובי הדרום, ולאחר מכן פרויקטים משרדיים ומסחריים בהיקפים שנעים בין 3,000 מ"ר ועד 20,000 מ"ר, עבור הארגונים הגדולים והנחשבים בישראל, ביניהם: קופת חולים כללית, בנק דיסקונט, אלביט, Orange, מי עדן, חברת playstudio ועוד.

במקביל, ב-15 השנים האחרונות, הקבוצה נכנסה לתחום יזמות ההתחדשות העירונית וקידמה פרויקטים רבים בתל אביב, רמת גן וסביבתן. ניצן מביא היום את הרזומה, הידע, צוותי העובדים והתשתיות שבנה בחברה, לתוך ענף ההתחדשות העירונית, במטרה להוביל את המיזמים לרמת הביצוע הטובה ביותר.

עו״ד אמיר ברגר

אמיר הוא עורך דין מומחה למקרקעין, המלווה את כל ההיבטים המשפטיים והעסקיים בפרויקטים שלנו. בנוסף, אמיר הוא שותף במשרד עו"ד אברהם נאמן ושות' – משרד ותיק ומנוסה, שהוקם על ידי אברהם (אייבי) נאמן ז"ל, אחד מעורכי הדין ויזמי הנדל"ן הנחשבים והמובילים בישראל.

כבר למעלה מ-35 שנה שאמיר מספק ייעוץ ולייווי משפטי לעסקאות הנדל"ן מהגדולות והמורכבות ביותר בת"א וסביבתה, ביניהן תוכניות להשבחת נדל"ן מהנחשבות ביותר, דוגמת קידום תוכנית המתאר בשטח של 8.6 דונם, בצמוד לפארק המסילה בדרום תל אביב. בעשור האחרון אמיר רכש ידע, ניסיון והבנה משפטית ברמה הגבוהה ביותר בקידום עסקאות תמ"א 38 בת"א והמרכז, שמסייעים לו היום לתת את המענה המשפטי והעסקי הטוב והיעיל ביותר לבעלי הדירות בפרויקטים שלנו. אמיר הוא בעל ראייה רחבה, אשר יודעת לשלב את ההיבטיים המשפטיים, העסקיים והמסחריים, בצורה שתהפוך את הפרויקטים לכדאיים כלכלית לכל הצדדים.

אמיר הוא גם סא"ל במילואים בחיל השריון, ובעברו שימש כבוחן תקציבים באגף התקציבים בעיריית תל-אביב וחבר בדירקטוריונים של חברות ממשלתיות, ציבוריות ופרטיות.

הניסיון הניהולי המרשים שרכש סייע לו ליצור קשרים עם מקבלי החלטות בכירים ביותר, יתרון משמעותי נוסף שמאפשר לחברה לקדם את מיזמיי ההתחדשות העירונית שאנו מובילים במהירות ויעילות רבה יותר.
אמיר בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב.

יאיר טל

 יזם ומנהל פרויקטי נדל"ן מנוסה, אחראי על תכנון וניהול הפרויקטים.

טרם כניסתו לעולם הנדל"ן, צבר יאיר ניסיון ניהולי של 25 שנה בעולמות ההייטק, כשבתפקידו האחרון שימש כמנכ"ל חברה לפיתוח ציוד רפואי מתקדם. במהלך אותן שנים צבר ניסיון ניהולי חשוב, חשיבה מחוץ לקופסא ויכולת קידום פרויקטים במהירות וביעילות. במקביל, מ-2002 הוא החל לצבור ניסיון ביזמות נדל"ן בפרויקטים של בנייה בישראל, במסגרתם התנהל מול בעלי מקצוע רבים וצבר ידע רב בביצוע בדיקות כדאיות והכנת תוכניות כלכליות.

ב-2016 יאיר החליט לעזוב את עולם ההייטק לטובת התשוקה האמיתית שלו – יזמות נדל"ן. במהלך השנים הוא הקים שותפויות להשקעות בחו"ל, יצר קבוצות השקעה בספרד וארה"ב ויזם השקעות מניבות בארץ ובחו"ל.

ב-2023 הוא חבר לקבוצת פז ברגר, וכיום נושא באחריות ניהול כל ההיבטים התכנוניים,  בפרויקטים של התחדשות עירונית שמובילה החברה, לרבות ניתוחי כדאיות כלכלית, ניהול שלבי התכנון מול כלל יועצי התכנון וריכוז הקשר מול בעלי הדירות. 

יאיר רואה אתגר גדול ושליחות במתן מענה להתמעטות עתודות הבנייה בגוש דן ולרצון של משפחות רבות בישראל להגשים את חלום הדירה ולשפר את תנאי מגוריהם, הן מבחינה עיצובית ואסתטית והן מבחינת בטיחות ומיגון.

בנוסף, יאיר מרצה בכיר ליזמות נדל"ן במכללת "פסגות" ומשמש כמנטור ליזמות נדל"ן.

ליאיר תואר ראשון בהנדסת חשמל מאונ' תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מהטכניון. 

מייק בן עטר

מייק החל את דרכו המקצועית בתחום הנדסת הבניין ב-2007. מיד לאחר סיום לימודיו החל לעבוד באחת מקבוצות הבנייה הגדולות בישראל, שם בתפקידו האחרון שימש כמנהל פרויקטים בכיר. התחנה הבאה בקריירה שלו הייתה באחת מחברות הקבלנות והיזמות הנחשבות בישראל, בה כיהן במשך כ-3 שנים כמהנדס החברה, כאשר תחת ניהולו החברה קידמה פרויקטים מסחריים ומשרדים ומגורים מורכבים ורחבי היקף, בשווי של עשרות מיליוני שקלים.

ב-2023 חבר לקבוצת פז בנייה ובאמצעות צוות המומחים של החברה והניסיון הרב שצבר בניהול פרויקטים של מבני מגורים ומסחריים מהמשמעותיים והגדולים בישראל, הוא מנהל את חברת הבת של הקבוצה (פז מבע) העוסקת בביצוע עבודות קבלניות, הכוללות בין היתר: תמא 38, מבני משרדים, מרכזים לוגיסטים ועוד.

בכל הפרויקטים שלנו, מייק מנהל את ביצוע הפרויקט על כל שלביו, מהתכנון הראשוני ועד המסירה לדייר.

מייק בעל תואר ראשון בהנדסת בניין ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.